همایش و سخنرانی ها انجام شده در سال تحصیلی ۹۴-۹۳

image9

همایش و سخنرانی ها  انجام شده در سال تحصیلی ۹۴-۹۳

دبیرستان هیات امنایی حضرت زینب (س)

 

ر

دیف

موضوع همایش (سخنرانی) تاریـــــــخ جلسه خلاصه جلسات

 

۱ پیشگیری از آسیب های اجتماعی (سرهنگ رودگر) ۶/۸/۹۳

سه شنبه

در این جلسه جناب سرهنگ رودگر در خصوص مزاحمت های خیابانی ،خطرارت تلفن همراه و شبکه های اجتماعی و ماه.اره صحبت نمودند در پایان به پرسش های دانش آموزان جواب داده شد.
۲ روز نوجوان و ارتباط با قیام تاریخی عاشورا(آقای کمیجانی) ۷/۸/۹۳

چهارشنبه

در این جلسه جناب آقای کمیجانی در خصوص شهید حسین فهمیده و رشادت او صحبت نمود در ادامه از الگو گرفتن این شهید از شهیدان واقعه کربلا صحبت به میان آوردند.در پایان به پرسش های دانش آموزان پاسخ داده شد.
۳ سبک زندگی ایرانی اسلامی(خانم غلامرضایی) به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا(س) سرکار خانم غلامرضایی در مدرسه حضور یافت و در خصوص شخصیت این دو بزرگوار سخنرانی نمود و درباره سبک زندگی ایرانی و اسلامی صحبت نمود.
۴ در خصوص بهداشت فردی(آقای حیدری) ۳/۱۰/۹۳ در این جلسه در خصوص بهداشت فردی دانش آموز و همچنین تغذیه مناسب در دوران بلوغ همچنین استفاده از مواد غذایی مناسب در ایام امتحانات صحبت شد.
۵ در خصوص  استفاده مناسب از تلفن همراه(آقای روحی زاده) ۲۳/۱۰/۹۳ در این جلسه در خصوص تلفن همراه و آسیب های تلفن و همچنین نحوه استفاده درست از تلفن همراه صحبت گردید
۶ برگزاری همایش عفاف و حجاب(آقای کمیجانی) ۲۴/۱۰/۹۳ در این جلسه جناب آقای کمیجانی درباره آثار بدحجابی و بی حجابی در جامعه اسلامی برای دانش آموزان صحبت نمود
۷ برگزاری  همایش با عنوان ماهواره آسیب های اجتماعی و شبکه های مجازی(دکتر اعتضامی) ۱/۱۱/۹۳ در این جلسه ابتدا در خصوص شبکه های مجازی صحبت شد و سپس در خصوص استفاده درست و به جا از این شبکه های مجازی صحبت گردید.
۸ همایش نماز (جناب آقای کمیجانی) ۱۶/۱/۹۴ همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه (س) همایش نماز با عنوان  عالی ترین نیاز در راه بی نیاز با حضور جناب آقای کمیجانی در نماز خانه مدرسه برگزار گردید .
۹ طرح مصباح الهدی(سرکار خانم کیا پاشا) ۱۹/۱/۹۴ همزمان با اجرا شدن طرح مصباح الهدی در مدارس و شناخت ائمه معصومین (ع) بخصوص شناخت ویژگی ها و شخصیت والایی امام حسن عسگری (ع) از سرکار خانم کیاپاشا دعوت به عمل آمد که با حضور کلاس به کلاس در این خصوص سخنرانی داشته باشند
۱۰ طرح امام شناسی (سرکار خانم غفاری) ۲۲/۱/۹۴ همزمان با طرح گفتمان دینی و مبحث امام شناسی از سرکار خانم غفاری دعوت به عمل آمد تا درباره مهدویت وفرهنگ انتظار به صورت کلاس به کلاس به ایراد سخنرانی بپردازند.

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *